Mobilpaylasim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mobilpaylasim

Asıl site adresimiz Açılmıştır www.mobilpaylasim.com hepinizi Bekliyoruz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sonraki
YazarMesaj
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)   Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:24 am

hülya avşar: "hiç aynaya baktın mı? sen de popstar hali var mı?"
ajdar: "aynaya değil ama size bakınca kendimi bayağı star gibi hissediyorum"
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

MesajKonu: Geri: Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)   Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:25 am

itfaiye aranır;
- alo, abi yangın çıktı ormanda mahsur kaldık gelin kurtarın bizi..

- ben buradan gönderiyorum hortumu yakalayın..

-eeiiüü, peki.
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

MesajKonu: Geri: Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)   Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:25 am

rahmetli barış manço fransada bir televizyon programına katılır. herşey gayet güzel giderken, sunucu klasik avrupalı edası ile "siz türkler barbarsınız" muhabbetine girer. bunun üzerine barış manço sunucuya üzerinde para olup olmadığını sorar. sunucu cebinden birkaç banknot çıkartıp barış manço'ya uzatır:

b.m: şimdi bu paranın üzerindeki kim?
s: general bilmem ne, bilmem neredeki savaşta kahramanlık yapmıştır bla bla bla.
b.m: peki bu?
s: teğmen bilmem ne, böyle etmiştir, şöyle etmiştir.

bunun üzerine barış manço cebinden birkaç banknot çıkarır ve üzerindekileri teker teker anlatır:
bm: bu mevlana celaleddin rumi; ünlü bir türk düşünürüdür. bu halit refik karay; ünlü bir türk edebiyatçısıdır. bu mustafa kemal ******, türkiye cumhuriyeti nin kurucusudur.
sesizliğin üzerine sunucuya bakarak şöyle der:

-şimdi siz söyleyin, kim barbar?
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

sevgili okulumun(!)aptal asistanlarından biri, okulu uzatan bir arkadaşın, finalde yanına gidip
-eşşeği bile bağlasan buraya dört yılda bitirir, demiş. arkadaş da,
-o eşşeği iki yıl daha bağlayın hocam, asistan olur!!deyip lafı gediğine oturtmuştur, helal olsundur!
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

cumhuriyet'in ilânından sonra istanbul'da bir resepsiyon verilir.
tüm dünya ülkelerinin elçileri ve ateşeleri de davet edilir.

davet güzel bir şekilde devam etmektedir fakat ingiliz ateşesi olan binbaşının bakışları mustafa kemal'in gözünden kaçmaz.
bütün davet boyunca kendisine dik dik bakmıştır ve bakmaya devam etmektedir.
ne olduğunu öğrenmek için yaverini gönderir.
yaver mustafa kemal'e şöyle der:

- paşam kendisine neden ters bir tavır takındığını sordum, o da bana mustafa kemal'in çanakkale'de babasını öldürdüğünü söyledi.

bunun üzerine mustafa kemal şöyle der:

- git sor bakalım babasının çanakkale'de ne işi varmış?
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

Lise yılları felsefe dersi;
felsefe hocası (aynı zamanda müdür yardımcısı)
- r senin saçların çok güzelmiş, bir şey soracam senin gittiğin berbere erkekleri alıyorlar mı?
- normalde almıyorlar ama size sorun çıkaracaklarını sanmıyorum, sizi alırlar.
(kahkaha tufanı)
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

MesajKonu: Geri: Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)   Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:26 am

lise yılları tarih dersi;
kız talebe: hocam ya bişi sorucam,siz neden hiç not tutturmuyosunuz?
hoca: tut kızım,seni tutan mı var!
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

MesajKonu: Geri: Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)   Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:26 am

itü vadi yurtları sene 2002. o zamanlar boş yataklarda kaçak yatan elemanlar var. gece saat 1'de iki güvenlik elemanı kaçak eleman avına çıkmışlar. x blok xxx numaralı odanın kapısını açarlar. içeride elemanın biri ***** film izlemektedir.
güvenliklerden biri çekingen bir sesle sorar:
-şey, biz boş yatak bakıyorduk da...
eleman kafasını geri monitöre çevirir, filmi izlemeye devam eder ve cevabı yapıştırır.
-geçin, benim yatak boş!
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

yer mku veterinlik fakültesi.erkekler bir bayan öğrenciye şaka yapmak isterler.1. sınıftaki dandik lab derslerinden birinde tükürük inselenecektir.hoca herkesten kendi tükürüğünü incelemesini ister.o sırada ara verilir derse.hoca gelince başlarız incelemeye der.kız da tükürür lam'ın üzerine ve dışarı çıkar.erkekler de lam'ı alırlar tükürüğün üzerine sperm koyarlar çok az miktarda.derken ders yeniden başlar.hoca eğer hareketli bişe görürseniz hastasınız demektir der öğrencilere.kız mikroskopa bakar ve heyecanla hocaya doğru bakar.yüksek sesle hocaaaaam ben galiba hastayıııımm bakın oynuyoooo...hoca gelir bakar ve kıza o bomba cevabı verir:
-kızım sen hasta değilsin sadece işin bittikten sonra ağzını çalkalamamışsın
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

Futbol Manyağı Öğrencinin Sınav Kağıdı

Endoplazmik retikulum nedir?
Arjantinin gelecek vaad eden oyuncusudur.

-Lizozom ve ribozom nedir?
Surinam asıllı Hollandalı ikiz kardeşlerdir.

-İstanbul kaç yılında fethedilmiştir?
Bilmez miyiz hocam: Since 1453!

-Ünlü bir bestekar ismi yazınız.
Beşiktaş Çarşı Grubu

-Eski Roma krallarından birinin adını yazınız.
Eskisi Giannini, yenisi Totti.

-Almanya'nın başkenti neresidir?
Hertha Berlin.

-Ünlü bir Alman sanatçı ismi yazınız.
Franz Beckenbauer

-Sekizli hece ölçüsüne uygun bir mani yazınız.
Beşiktaşım sen çok yaşa
Canım feda olsun sana
Hiçbir şeye değişilmez
Senin sevgin bu dünya

-Büyük ünlü uyumuna uygun bir cümle yazınız.
Pele, Maradona, ve Puskas maça çıkmış.

-Rusya’dan 4 tane şehir yazınız.
CSKA Moskova, Dinamo Moskova, Spartak Moskova, Torpedo Moskova

-Duyguların belli bir ahenk ve ölçü içinde aktarılmasına ne denir?
Tezahürat

-İki iki daha kaç eder
Hangi 2 konuk takımınsa o fazla eder.

-Dört çarpı üç kaç eder?
Hocam, kasten çarptıysa penaltı eder ama yakın mesafeden çarptıysa devam eder.

-En beğendiğiniz müzik türü hangisidir?
Statlarda yapılan tezahürat…

-İzmir denince aklınıza gelen üç şey nedir?
Göztepe, Karşıyaka, Altay
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

Azerilerin aşk mesajları

"-Sene bu mesajı deyil, üreyimi yollamaq isterdim... Telefonu deyil elimi tutmani isterdim, mesaja deyil gozlerime baxib seni sevirem demeni isterdim..."

"-Bu mesaji oxudunsa mene heyransan.Vecine deyilse meni sevirsen. Cavab versen mensiz yashaya bilmirsen.Cavab vermesen mene vurgunsan.Gorek indi ne edeceksen?..."

"Dünyada bir çox insan var. Bezisi duygulu bezisi duygusuz, bezisi qorxulu bezisi qorxusuz. Bezisi aglayib bezisi gülür amma gozelliklere ve xosbextiye layiq olan bir insan var o da indi mesajimi oxuyur..."

"-Senin üçün uzaqdan sevmeyi, baxmadan gormeyi, toxunmadan hissetmeyi, esitmeden dinlemeyi, goz yaslarimla gülmeyi ve qovusmaq üçün sebretmeyi oyrendim ancaq sensizliyi esla..."

"-Darixdigin senin üçün darixirsa darixmaq gozeldir, Donecekse gozlediyin gozlemek gozeldir. Sevirse sevdiyin bax ele bu her seye beraberdir..."

"-Sene minlerce gül vermek isterdim amma güller solar, sene omrümü vermek isterdim amma bir gün oleceyem, sene sadece sevgimi verirem ki, o ebediyyen yasayacaq..."

"-Dünyada her sey ozüne bir yoldas axtarar, dasin qelbi yoxdur amma onu da yosun sarar..."

"-Senin olan her seyi, hetta sensizliyi bele seni xatirlattigi üçün sevirem..."

"-Bügün de sabah da üreyin geder yaxinindayam, ozünü tenha hissedende eli üreyine qoy... Men hemise ordayam..."

"-Esq denizden çinqil toplamaga benzer, evvel tek-tek yigirsan sonra bir-bir atirsan. Sadece bezilerini atmaga üreyin gelmir ve sen atilmayanlardansan..."

"-Bu dunyada iki kor var..Biri meni gormeyen sen..O biri gozu senden basgasini gormeyen men..."
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

MesajKonu: Geri: Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)   Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:27 am

Karın olmak istiyorum karın, ey benim kardan adamım...

kendim için bi şey istiyorsam namerdin Allah’ım anneme güzel bi gelin nasip et!! Aminnnnn

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Onuncu köyden sesleniyorum, Seni çok seviyorum.

Atalarımız zamanında Orta Asya'dan çıkıp da ters yöne gitselerdi, şimdi Japon olurduk...
Gecen gün düşündümdü, evet dedim ben seviyorum umarım sende seviyorsundur. Öyle ya kim sevmez ki dondurmayı ben bayılıyorum ya sen.

Dertleşmek istiyorsan 1 tuşla, birisine sarılmak istiyorsan 2 tuşla, eğlenmek için 3 tuşla, mutlu olmak için 4 tuşla, hepsini istiyorsan benim numaramı tuşla

Sen sütlaç kadar tatlı, lahmacun kadar sıcak, çiğ köfte kadar yakıcı, dolma gibi çekici, bulgur gibi asıl ve içli köfte kadar mükemmel birisin...
FATİH hava yollarına ait 4260 sayılı sevgi uçağı o güzel kalbinize inmek için izin istiyor. eğer izin vermezseniz bu sevgi uçağı kamikaze dalışı yapacaktır...

Ben seni, son Rondo bisküvimi verecek vede yolculuğa çıktığında arkandan Ülker çikolata yemeyecek kadar çok seviyoyum...

Seni, Tc kanunlarının Aşk maddesi gereğince izinsiz kalbime girmeden dolayı ömür boyu kalbime hapis ediyorum...

Acaba bir yerde oturup konusalım desem....kızar mı..?Yok canım...ya abisi varsa sorsam mı yok yok abisi yoktur...ya varsa..canım olsada nerden görecek sor lan sor ölmezsin,
Soruyom...Hee ne dersin

Deliye her gün sevgililer günü... Seni deli gibi seven delin...

Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur...
Aşk sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir...

Adamın biri komsuya gitmiş hamile kalmış. Çünkü komsu kapıya kadar geçirmiş...

Kız dediğin İstanbul gibi olmalı.Fethi zor,fatihi tek!!!
Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin...

Oturarak başarıya ulasan tek varlık tavuktur...

Türküm, Doğruyum, Çalışkanım, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum...

Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti...

Tanrım kör oldum... Artık kusura bakamıyorum...

Seni sensiz de yasayabiliyorum..En azından kafamı dinliyorum...

Adama sormuşlar karınızla ortak bi özelliğiniz varmı ? demiş ki var aynı günde evlendik..

Ne yersen ye asit yapar ağzında FALIMA gerek yok zaten dişin yok ağzında.....

Erkekler neden kendileri ile ilgilenmeyen bayanların peşinden koşar ki ! Köpeklerin kullanamayacağı otomobillerin peşinden koşması gibi !..

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim...

Sen sen ol kapı önünde aşk yapma , aşkın gözü kördür ama komsununki asla

Sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktım ama konturum bitti...

Paranın ne önemi var önemli olan miktarı...

Erkekler limona benzer baktıkça ağzın sulanır yedikçe miden bulanır...

Kadın hakkı diye bir şey yoktur,Çünkü hakkı erkek ismidir...

Oğlum müjde sana iş buldum! Nasıl iş ,büfede yedigün vereceksin...
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

MesajKonu: Geri: Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)   Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:27 am

Birgün marketin birinde meyve reyonunda
meyvelerden tadiyordum. Iste
kiraz, seftali vs vs... Görevli de bana bakiyor ama
ben hiç aldirmadan
yemeye devam ediyorum. Sonun da görevli yavasça
yanimayaklasti ve: "Abla
karpuz da keselim mi?" dedi...
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

Türk İşi Işın Kılıcı

üretilirse muhtemelen sapi islemeli olacaktir. dibinde bir yerlerde kirikkale ve sarsilmaz diye yazacaktir. musteri talebine gore dibine maasallah, allah korusun veya melegim yazdirilabilecektir. ayrica yine musteri arzu ederse, kilicin rengi isportadaki ledler gibi 2 saniyede bir degistirilebilecek ve musteri bununla etrafina sov yapabilecektir.
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

milli mactan sonra isin kiliciyla sevinmek, tabancayla sevinmekten cok daha tehlikeli olacaktir, bu yuzden kilic havaya falan atilirsa kendini kapatan bi mekanizma koymak toplum sagligi icin gereklidir.
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

MesajKonu: Geri: Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)   Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:28 am

Türk kişi ışın kılıcıyla karpuz kesecektir..
gaz yakmasin diye icinde ates bocegi muhteva eden pinti versiyonlarini kullananlar ile kullananlara yardim ve yataklik edenler, panter emel ve bilimum hayvanci kankalari tarafindan dislanacak, hor gorulecek ve goruldukleri her yerde ustlerine ustlerine kamikaze ucusu yapilacaktir.
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

MesajKonu: Geri: Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)   Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:28 am

-bak lan yeni isin kilicima
-vay be abi bu ne boyle bi tarafi keskin bi tarafi tirtikli
-tabi olm yeni cikti bunlar, rambo ısın kılıcı, bak sapinin icinde pusula, pergel, alet canrasi, catal, kasik var suraya basinca da radyo caliyo, ama radyoyu acinca kılıcın ısıgı biraz sonuk oluyo ama olsun
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

pilinin akması, kısa devre yapması muhtemeldir. tek tarafa al - ak olarak cift rengi sıgdıran tek kılıctır. sapı bogumludur, islemeli olarak kimi modellerinde "tek rakibim dart vadır" yazısı gorulebilir.
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

doğubankta, eminönü alt gecidinde ve mercanda bulabileceginiz masuke marka kılıçlar olacaktır

vizzzovvvzzzz yerine "Ya Allah" efektiyle acilir.

siyah-beyaz
sari-lacivert
sari-kirmizi
renklerde ikili paket halinde piyasa surulur..
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

olasi stad manzaralari
- löllöllöllööööööööö
- abi dikkat! adam ayaga kalk..
- fisss..arghhh
- ti.. kestin abi adamin kelleyi.. yuvarlaniyo sahaya..
- eh bee gol sevinci yasiyoruz surda..
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

MesajKonu: Geri: Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)   Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:29 am

- Allah mısın lan yettim koş cemil abi...
- zvayynn zvoyyn
- cemil abi, nereye lan beni birakip...
- olm benim aletin sarzi bitti. bi koşu doldurup geliyom
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

MesajKonu: Geri: Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)   Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:29 am

ışın kılıcı kullanma klavuzu
- serin yerde saklayınız.
- ambalajı açılmış paketi almayınız.
- lütfen lpg taktırmayınız.
- kılıcınızı on / off düğmesini kullanarak kapatmadan belinize sokmayınız. ölümcül yaralanmalar oluşabilir.
- eğer bir jedi değilseniz sigaranızı yakmak için kılıcınız kullanmayınız. sağlık bakanlığı uyarısı: sigara sağlığa zararlıdır.
- arkadaşlarınıza kılıcı kullanarak şaka yapmayınız!
- 18 yaşından küçük çocuklar kullanamaz
- türkler kullanamaz.
- Su altında kullanmayınız çarpar.
- ekmek, döner vs kesmeyiniz.
- ilk aldığınızda 6 saat şarj ediniz
- cebinize koymayınız, açılır allah korusun.
- arabanıza, otobüsünüze ya da minübüsünüze dekor olsun diye monte etmeyiniz,kaza halinde ölümcül yaralar doğurabilir.
- açılışta pır pır ediyor ise, kristal meme yapmış olabilir. derhal satıcınıza başvurunuz.
- göze kaçtığında bol su ile yıkayınız.
- çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.. (şeytan doldurur)
- yanlışlıkla yutuldugu takdirde derhal doktora başvurunuz. ?!?!?!
- vücut kıllarınızı kesmek için kullanmayınız,
- Sırtınızı kaşımayın
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

İşte ! aradığım kız bu

İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı.
Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı.
Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından:
'Evde mi bıraktım acaba?' İşte o an aradığım kız bu dedim.
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

Pişmanlık
Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur 18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi;
'Keşke korunsaydım'
GoSSeT_01
Co-Admin
 Co-Admin
GoSSeT_01

MesajKonu: Geri: Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)   Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız) - Sayfa 13 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:30 am

Altıncı his
6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi.
Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim.
Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi.
Sustum.Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz

Komik Yazı Arşivim(Okudukça Kopacaksınız)
13 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sonraki
 Similar topics
-
» Best Of The 2008 Komik Resimler™