Mobilpaylasim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mobilpaylasim

Asıl site adresimiz Açılmıştır www.mobilpaylasim.com hepinizi Bekliyoruz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Felaket tellalı spikerin ana haber bülteni

YazarMesaj
Sanalmobil
Co-Admin
 Co-Admin
Sanalmobil

Erkek Mesaj Sayısı : 47

Felaket tellalı spikerin ana haber bülteni Empty
MesajKonu: Felaket tellalı spikerin ana haber bülteni   Felaket tellalı spikerin ana haber bülteni EmptyPtsi Eyl. 15, 2008 6:45 pm

Felaket tellalı spikerin ana haber bülteni Spiker

Sayın seyirciler! Bugün ta karşıdan buraya nasıl geldim bilemezsiniz! Trafik tam bir çile… Aslında biz habercilerin hayatı çile… Aslında İstanbul’da yaşamak, dünyalı olmak çile sayın seyirciler! Birazdan bu çilenin aklınızı donduracak boyutlarına geçeceğiz. Ama önce bir son dakika haberimiz var; çünkü sadece trafik değil her şey trajik… Duyduklarınıza inanamayacağınız ve belki de bu gece uykularınızı kaçıracak son dakika haberimiz az sonra!
Evet sayın seyirciler! Bu akşam vahşeti, dehşeti ve şiddeti iliklerinizde hissedeceğiniz görüntülerle karşınızdayız! Aman çocuklarınıza izletmeyin, çünkü hayatları boyunca telafi edemeyecekleri psikolojik çöküntüler yaşayabilirler! İnanın abartmıyoruz, birazdan o felaket kaseti yayına verince ne kadar haklı olduğumuzu göreceksiniz! Fakat ne olur önce çocuklarınızı odadan çıkarın, hepsini bir güzel yatırın; onlar mışıl mışıl uyurken siz dehşetler içinde kalmaya hazır olun!
Sözünü ettiğim görüntülere geleceğiz ama önce Zaho’daki arkadaşımız Dehşet Patlar’a bağlanıyoruz. Çünkü Irak sınırı bildiğiniz gibi değil, her şey hükümetin beklentilerinin tam tersine işliyor. Dehşet’e az sonra bağlanacağız, sanırım arkadaşlar yayındaki bir problemi gidermeye çalışıyorlar. Bazen oluyor böyle kötü sürprizler ama bugün çok daha başka kötü sürprizler yaşandı Türkiye’de ve dünyada… Evet Dehşet Patlar hatta sanırım…Dehşet! Gerçekten durum çok kötü değil mi? Başka ne gibi vahim gelişmeler yaşandı bugün?
”Evet sayın… senin de dediğin gibi son derece felaket birgün yaşandı Zaho’da. Birçok Maho görüntü almamızı engelledi. Bu nasıl basın özgürlüğü yahu… Yani anlayacağınız meslek hayatımda hiç bugünkü kadar vahim bir durum yaşamadım! Şimdilik buradan aktaracağım felaket haberleri bu kadar. İlerleyen saatlerde yeni vehametleri aktaracağım efendim.”
Gördüğünüz gibi sayın seyirciler! Çekirdekten benim yanımda yetişen arkadaşımız Dehşet Patlar çok ilginç ve vahim gelişmeleri aktardı. Hakikaten gidişata birilerinin dur demesi lazım. Dehşet bizimle ilk çalışmaya başladığında çok sakin biriydi, yıllar sonra yanımızda gazetecilik tecrübelerini edinince böylesine yetiştirdi kendisini. Aferin sana Dehşet!

Felaket tellalı spikerin ana haber bülteni
1 sayfadaki 1 sayfası